RSS
Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 kwietnia 2024
www.bip.gov.pl
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Polnoc w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka
To jest wersja archiwalna z dnia 17.02.2022, zobacz aktualną wersję tej strony.

Mediacje


Mediacja to próba doprowadzenia do ugodowego, satysfakcjonującego obie strony rozwiązania konfliktu na drodze dobrowolnych negocjacji prowadzonych przy udziale osoby trzeciej, neutralnej wobec stron i ich konfliktu, czyli mediatora, który wspiera przebieg negocjacji, łagodzi powstające napięcia i pomaga – nie narzucając jednak żadnego rozwiązania – w wypracowaniu kompromisu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych porad mediatora w zakresie spraw cywilnych, karnych oraz rodzinnych i nieletnich w siedzibie tut. Sądu w każdy drugi wtorek miesiąca, w godzinach od 9:00 do 12:00, pokój nr 34 (parter w holu przy wejściu głównym do budynku).

Lista stałych mediatorów, lista mediatorów przekazana przez organizacje pozarządowe, wykaz instytucji i osób zaufanych uprawnionych do przeprowadzenia postępowania mediacyjnego w sprawach nieletnich, karnych oraz  informacje o dyżurach mediatorów znajduje się na stronie internetowej Sądu Okręgowego Warszawa - Praga w Warszawie.

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy również do odwiedzenia strony: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/mediacje


wstecz     na górę

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Informację wytworzył: Marcin Szymanski
Informację opublikował: Konrad Popiołek
Czas wytworzenia informacji: 17.02.2022
Dokument oglądany razy: 21 414
Elektroniczna Skrzynka Podawcza | Instrukcja korzystanie z BIP | Mapa strony | Statystyki BIP | Deklaracja dostępności